Çağrı Merkezi

(0212) 240 60 80Kurumsal

Hakkımızda

Hasta memnuniyeti sektörümüzde başarıyı sağlayan en önemli ilkedir. BETEMAR olarak 1989 yılından beri toplam kalite felsefesi ışığında sağladığımız hasta memnuniyeti ile hastalarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz. 7/24 erişebilirliğimiz, ulaşım kolaylığımız, otoparkımız, güleryüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ve en son teknolojiye sahip görüntüleme cihazlarımız ile her gün sunduğumuz hizmet kalitesini daha da geliştirmek için çalışıyoruz.

"En yüce değer bilgi ve en üstün hizmet insana hizmettir." İnanç ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesi ve tarzıdır. Bu inanç ve anlayışla her görüş ve inançtan bütün insanlığı kucaklayan tanı ve görüntüleme merkezimiz önde gelen referans merkezlerinden birisi olmayı, yeni teknolojilerle de her zaman ilk olmanın gururunu yaşayıp ve mükemmeli sunmayı, gelişen tıbbi teknolojiyi yakından takip ederek modern, etkin ve hastalarını memnun edecek düzeyde sağlık hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır. Hastalarının memnuniyeti ile her geçen gün güçlenen merkezimiz, vizyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Hedefimiz, güvenilir, sürekli ve saygın bir kurum olarak, üstün teknoloji ve deneyimli personel ile kesintisiz ve kusursuz bir hizmet vermek, gerek ekonomik gerekse tıbbi açıdan hasta memnuniyetinin sağlandığı en iyi tanı ve görüntüleme olarak hizmet vermektir. Tüm herkesi en güzel duygularla selamlıyoruz,

Saygı, Sevgi ve Sağlıcakla kalın…